Autopark

AUTOPARK 2023 je určen pro správu firemního vozového parku, umožňuje zpětnou a rychlou rekonstrukci za minulé roky až do současnosti podle platné legislativy. Stačí zadat vaše pravidelné jízdy (určíte trasu a účel jízdy, četnost používání jízd v procentech, období výskytu jízdy, u firemního vozidla zadáte datum a místa čerpání pohonných hmota další...), upřesníte období a dny v týdnu kdy se vozidlo nepoužívalo, a průvodce vás krok za krokem povede sestavením knihy jízd - zadáte období roku a počet chybějících km, které chcete zrekonstruovat. Základem software je kniha jízd, která nabízí funkce vkládání vzorových jízd, hromadné vkládání jízd přes celoroční kalendář, zpětnou rekonstrukci chybějících km pomocí pravidelných jízd, a další nadstandardní funkce, které zrychlí a zpříjemní vaši práci. V knize jízd lze dělat jakékoliv dodatečné úpravy a změny, kdykoliv lze vše překontrolovat a přepočítat, zaktualizovat tachometr apod.

:: Zpětná rekonstrukce
V případě potřeby je možné zpětně zrekonstruovat chybějící km v knize jízd. Stačí zadat pravidelné jízdy, čerpání pohonných hmot, pauzy kdy se s vozidlem nejezdilo, a Průvodce uživatele postupně provede celou rekonstrukcí.
:: Hromadné vkládání jízd
Velmi oblíbenou funkcí je hromadné vkládání jízd pomocí celoročního kalendáře. Stačí vybrat vzorovou jízdu ze seznamu a v kalendáři zaškrtat políčka dní, do kterých je potřeba určitou jízdu hromadně nakopírovat. Během chvilky tak lze jízdu jednoduše a rychle vložit třeba do padesáti dnů.
:: Podrobné statistiky
V systému máte přehled o všech statistických údajích o vozidlech pro každý měsíc i celý rok, a to jak jednotlivě tak souhrnně pro více vozidel. Sledovat lze výdaje na phm, ostatní výdaje na provoz vozidla (i podrobně podle kategorií), silniční daň, výdaje na soukromé jízdy, počet firemních i soukromých km, počet jízd atd.
:: Analýza spotřeby
K dispozici je podrobná analýza spotřeby pro každé vozidlo, kde je pro každý měsíc i celoročně uvedena normová i reálná spotřeba a jejich procentuální rozdíl, čerpané a spotřebované množství phm. Evidovat lze i počáteční a koncový stav nádrže pro každý měsíc.
:: Plánovač termínů
Při správě vozového parku nalezne uplatnění Plánovač termínů, který umožňuje evidovat a sledovat různé termíny a akce, jako např., stk, emise, servis, povinné a havarijní pojištění, leasing apod. Plánovač automaticky ve zvolený termín upozorní podle datumu nebo stavu tachometru.
:: Silniční daň
Obsahuje komplexní řešení problematiky silniční daně, kterou automaticky vypočítá, eviduje zálohy, tiskne standardní formulář "Přiznání k dani silniční" atd.
:: Platební karty
Používání platebních tankovacích karet je stále rozšířenější, proto software Autopark podporuje nejpoužívanější typy ArmexOil, AXIGON, Benzina, BOROO, CCS, DFC, DKV, eMyto.sk, EuroOil, EUROWAG, FuelOmat, KM-PRONA, LeasePlan, LUKOIL, MOL, OMV, PAP Oil, Premid, Shell, SILMET a Slovnaft. Data z těchto karet, které dostávají uživatelé v elektronické podobě, jsou automaticky načtena do nákupů phm a ostatních výdajů jednotlivých vozidel. Podporovány jsou i univerzální karty.

Podporujeme tankovací slevové karty DFC.

Autopark nově umožňuje také import dat z tankovacích stojanů HORN TECALEMIT a Kupson AVP-31. 
:: Načítání GPS dat   Novinka... »
V případě potřeby kontrolovat pohyb vozidel, podporuje software Autopark načítání dat z GPS online/offline systémů (ve vozidle napevno umístěné zařízení, z něhož jsou data přenášena do počítače, kde se na mapě zobrazí skutečný a přesný pohyb vozidla).

Podporovány jsou také obecné souřadnicové formáty (GPX, KML, NMEA atd.) z nejrůznějších gps loggerů, navigací, autokamer (např. TrueCam) a dalších zařízení.

Aktuálně podporujeme tyto systémy:
Auto-GPS (Eurosat CS, spol. s r.o.)
Commander (Commander Systems s.r.o.)
Dynavix (Dynavix a.s.)
GPS Dozor (TLV s.r.o.)
Chytré auto (T-Mobile Czech Republic a.s.)
Kniha jízd pro iPhone (David Urban)
METASAT-TVM (C.A. System s.r.o.)
My JABLOTRON (JABLOTRON ALARMS a.s.)
O2 Car Control (O2 Czech Republic a.s.)
Positrex (LEVEL s.r.o.)
SatelitniSledovani (Monitoring RC System, s.r.o.)
Spotreba.sk (AUTOBAZAR.EU s.r.o.)
T-Cars Fleet Management (T-Cars System s.r.o.)
T-Mobile Autopark (T-Mobile Czech Republic a.s.)
Vehicle tracking system - VTU (MapFactor s.r.o.)
Vodafone auto manažer (Vodafone Czech Republic a.s.)
Vodafone eDohled (Vodafone Czech Republic a.s.)

Dále podporujeme tyto systémy:
ALD CarMonitor, ALTEA Evolution, Arval Fleet Control, AUTOAWACS, AutoGuard, AutoLocator, AutoReport, BMW TPA, Car Data System, Car-Monitor, Car Patrol, CarWatch, CCS Carnet, CCS Monitor, Cebia SAT, DFC Monitor, Ecofleet, EDALOCK, Fleetware on NaviGate, FuelTrack, GARMIN (navigace s funkcí ecoRoute), GPS128Q/BTCD110, GPS-Buddy, iMonitor, JAVO-GPS, KZ systém, LogBookie, LogisCarE, Lokátory.cz, Lupus Kontrolor, mTrack, OKO2, ONI system, ORBtrack, PATRIOT, ProTank 2000, RACAR, REX, SatelCar, SHERLOG Trace, SIXT monitor, Sledujauta, SLEDUJ AUTO, SmartPT tracking system, Spirit, ŠkodaSAT, Škoda SAFE SYSTEM, TomTom WORK, UNIQA SafeLine, VISION, WayLogger, WEB DISPEČINK.

Možný je také import z některých aplikací pro smartphony a PDA:
aCar pro Android, Kniha jízd pro iPhone, Motion (Android, iOS), My fuel manager (WP), SmartMaps Locator/Navigator, Spotreba.sk (Anddroid, iPhone), SprintDB Kniha jízd pro PDA, TMCZ Drivebook. 
:: Přístupová práva
Lze nadefinovat seznam uživatelů a jejich přístupová práva. Administrátor přiděluje práva k různým jednotlivým činnostem, rozlišuje se také pouhé prohlížení a přidávání/editace/mazání dat.
:: Uzamykání období a tisk knihy jízd
V případě potřeby lze uzamknout určitou část knihy jízd , kdy např. administrátor uzavře hotové období, ve kterém bez jeho povolení není možně dělat jakékoliv dodatečné úpravy dat. Vzhled tištěné knihy jízd si uživatel může přizpůsobit svým potřebám a představám. Lze snadno měnit pořadí i šířky kolonek, vyřadit určité sloupce z tisku atd. Tisknout lze samozřejmě i všechny ostatní databáze , jako seznam čerpání phm, statistiky, spotřeby apod. Podporován je také export dat do různých formátů (Excel, Text, Html, Access, atd.) .

 

:: Pro rychlý a komfortní výpočet vzdáleností tras a zobrazení v mapě lze použít podrobné Mapy České, Slovenské republiky Evropy (novinka) . Zadání trasy a výpočet km je přitom velice jednoduchý a intuitivní. Je možné provést běžný zápis trasy (např. Praha, Brno, Praha)a ponechat na programu, aby sám vyhledal odpovídající sídla či ulice, nebo je možné trasu sestavit z libovolně zvolených bodů přímo v mapě. Pro tyto účely je možné si vytvořit vlastní databázi uživatelských objektů. Mapa je zobrazována v samostatném okně, takže je možné si ji výhodně zvětšit na celou obrazovku. Pomocí myši je komfortně přístupné množství funkcí a informací o objektech. K jakékoliv Mapě uživatel navíc zdarma obdrží podrobné Databáze vzdáleností České republiky (obsahuje přes 8900 měst a obcí), vzdáleností Slovenské republiky (přes 6200 měst a obcí), vzdáleností Prahy (přes 650 křižovatek) a vzdáleností Brna (přes 450 křižovatek).

Ceník 2023

   

Kniha jízd

       

Cestovní příkazy

 
             
verze pro 1 vozidlo 1 450 Kč       verze pro 1 pracovníka 1 450 Kč
verze pro 2 vozidla 2 350 Kč       verze pro 2 pracovníky 2 350 Kč
verze pro 3 vozidla 3 250 Kč       verze pro 3 pracovníky 3 250 Kč
verze pro 4 vozidla 3 950 Kč       verze pro 4 pracovníky 3 950 Kč
verze pro 5 vozidel 4 750 Kč       verze pro 5 pracovníků 4 750 Kč
verze pro 7 vozidel 6 250 Kč       verze pro 7 pracovníků 6 250 Kč
verze pro 10 vozidel 7 950 Kč       verze pro 10 pracovníků 7 950 Kč
verze pro 15 vozidel 11 150 Kč       verze pro 15 pracovníků 11 150 Kč
verze pro 20 vozidel 14 350 Kč       verze pro 20 pracovníků 14 350 Kč
verze pro 25 vozidel 17 550 Kč       verze pro 25 pracovníků 17 550 Kč
verze pro 30 vozidel 20 750 Kč       verze pro 30 pracovníků 20 750 Kč
verze pro 40 vozidel 21 750 Kč       verze pro 40 pracovníků 21 750 Kč
verze pro 50 vozidel 31 950 Kč       verze pro 50 pracovníků 31 950 Kč
verze nad 50 vozidel individuálně       verze nad 50 pracovníků individuálně
               

Mapy

        ČR ČR+SR ČR+SR+Ev
             
verze pro 1 vozidlo       300 Kč 500 Kč 700 Kč
verze pro 2 vozidla       400 Kč 700 Kč 900 Kč
verze pro 3 vozidla       600 Kč 1 000 Kč 1 300 Kč
verze pro 4 vozidla       800 Kč 1 300 Kč 1 700 Kč
verze pro 5 vozidel       900 Kč 1 500 Kč 1 900 Kč
verze pro 7 vozidel       1 200 Kč 2 000 Kč 2 600 Kč
verze pro 10 vozidel       1 500 Kč 2 500 Kč 3 200 Kč
verze pro 15 vozidel       2 100 Kč 3 400 Kč 4 500 Kč
verze pro 20 vozidel       2 700 Kč 4 400 Kč 5 700 Kč
verze pro 25 vozidel       3 300 Kč 5 300 Kč 7 000 Kč
verze pro 30 vozidel       3 900 Kč 6 300 Kč 8 200 Kč
verze pro 40 vozidel       5 100 Kč 8 200 Kč 10 800 Kč
verze pro 50 vozidel       5 900 Kč 9 500 Kč 12 400 Kč
verze nad 50 vozidel       individuálně individuálně individuálně
Ceny uvedeny bez DPH. Platnost od 1.6.2023.

Verze uvedené v tomto ceníku jsou určeny pro instalaci na jeden samostatný počítač nebo jeden server se sdílením dat pro neomezený počet stanic. V případě zájmu o multi verzi pro více samostatných počítačů, serverů nebo lokalit nás prosím kontaktujte, připravíme pro vás výhodnou individuální nabídku.

Pokud se liší počet vozidel u Knihy jízd od počtu pracovníků v Cestovních příkazech, je pro výběr verze Mapy určující vyšší číslo.

Zaručujeme telefonickou podporu a poradenství (hot-line).Na software kniha jízd je poskytována servisní podpora. Uživatel tak má zajištěn přístup k novým verzím a nárok na telefonickou podporu. Servis je první rok od data zakoupení poskytován bezplatně. Poplatek za jeden rok je ve výši 25% z ceny licence software. Informace o servisní podpoře na tel. 604 190 348 nebo emailu upgrade@glacier-hejda.com

Dále se specializujeme i na ZPRACOVÁNÍ KOMPLETNÍ KNIHY JÍZD ve vašem podnikání.
Zpracování zahrnuje rekonstrukci knihy jízd na základě podkladů dodaných klientem.

Screenshoty produktu - Autopark 2023

Cestovní příkazy   Načítaní GPS dat

Software - Kniha jízd a Cestovní příkazy je určen pro Windows 7 a vyšší (8, 8.1, 10, 11), Server 2003, 2008, 2012, 2016, 2019). macOS (OS X, Mac OS) není podporován, ale Autopark je plně funkční jak v Parallels Desktop for Mac tak ve VirtualBox for OS X. Autopark lze také virtualizovat přes platformu Citrix. 

 

 
 

Objednávka Knihy jízd:

e-mailem nebo SMS/MMS/RCS chat Google

Firma: GLACIER-HEJDA

E-mailknihajizd@glacier-hejda.com

Mobil: +420 797 634 632  (SMS/MMS/RCS chat Google)